امروز چهارشنبه 13 اسفند 1399
mahanservice.cloob24.com
0


چیلر دستگاه لیزر
چیلر،سیستم خنک کننده تیوب لیزر می باشد که با گردش جریان آب و خنک کردن آن توسط تراکم گاز داخل کمپرسورگرمای حاصل از فوتون های تیوب لیزر را خارج می سازد. عدم کارکرد صحیح این قسمت کارکرد ماشین را به سرعت مختل  و تیوب شیشه ای را دچار مشکل می کند، لذا انتخاب چیلر با توان خنک کنندگی مناسب از اهمیت زیادی برخوردار است.


چیلر دستگاهی است که از راه گردش سرمایی، گرمای دستگاه را جذب کرده و آنرا خنک می کند. چیلر ها را می توان به دو دسته اصلی چیلرهای جذبی و چیلرهای تراکمی تقسیم کرد که روش سرد کردن هر کدام با دیگری متفاوت است و از آنها برای خنک کردن دستگاه ها و مکان های مختلف استفاده می شود. در دستگاه های لیزر CNC سرمایش توسط چیلر های تراکمی انجام می شود. در این چیلرها ابتدا گاز توسط کمپرسور متراکم می شود، سپس گاز متراکم شده وارد کندانسور شده و توسط آب یا هوای محیط خنک و به مایع تبدیل می شود، این مایع با عبور از شیر انبساط وارد خنک کننده شده و گرمای محیط را جذب کرده و باعث خنک شدن محیط می شود.

برای خنک کردن دستگاه های لیزر سی ان سی از چیلرهای مختلفی استفاده می شود که معروف ترین آنها چیلر 5000 و چیلر 3000 هستند.


گاهی ممکن است که بنا به دلایلی چیلر دستگاه از کار بیفتد یا بازدهی کافی را نداشته باشد،در این صورت متخصصین ما می توانند دستگاه شما را با بهترین قطعات و کامل ترین تجهیزات،تعمیر و رفع عیب کنند.

تعمیر چیلر لیزر در صورت خرابی و بازبینی و سرویس دوره ای دستگاه،می تواند به افزایش عمر دستگاه شما کمک کند.


تکنسین های ما می توانند در هر زمان از شبانه روز پاسخگوی شما باشند.در صورت نیاز با دفاتر ما در سراسر تهران تماس بگیرید.

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه