امروز دوشنبه 07 بهمن 1398
mahanservice.cloob24.com
0

راهنمای بردهای پارس:

☆ عملکرد محافظ داخلی ترموستات:

پس از اتصال فریزر به برق، صفحه ی نمایش ترموستات علامت dE را نمایش میدهد که مخفف delay به معنای زمان تاخیر می باشد. زمان تاخیر برد ۴ دقیقه طول میکشد. اگر در طول این مدت برق شهر با نوسان شدید مواجه شود ترموستات روشن نمیشود. برای بیرون آمدن دستی از زمان تاخیر؛ دکمه on/off فریزر را به مدت ۵ ثانیه فشرده کرده؛ در این حالت ترموستات بصورت دستی از زمان تاخیر خارج شده و عملکرد عادی دستگاه شروع میشود. اگر در طول ۴ دقیقه زمان تاخیر؛ ترموستات بصورت دستی از زمان تاخیر خارج نشود؛ پس از پایان ۴ دقیقه بصورت اتومات از زمان تاخیر خارج شده و صفحه نمایش دمای داخل فریزر را نمایش خواهد داد.

☆ قابلیت تنظیم زمان انجماد سریع:

در بردهای پارس؛ بجز برد کمبی با شیر برقی؛ زمان انجماد سریع فریزر قابل تنظیم می باشد. نحوه ی تنظیم زمان انجماد سریع بدین صورت می باشد که بعد از فشردن دکمه ی supper یا همان انجماد سریع؛ صفحه ی نمایش ترموستات زمان تنظیمی را بصورت چشمک زن نمایش میدهد. در این حالت با کلید های کم و زیاد تنظیم دما، زمان انجماد سریع از یک تا دوازده ساعت تنظیم میشود. پس از ۵ ثانیه اگر زمان انجماد سریع با کلیدهای کم و زیاد دما تنظیم نشود؛ صفحه ی نمایش از حالت چشمک زن خارج شده و دمای داخل فریزر را نمایش میدهد.

♦ توجه:

زمان پیش فرض برای حالت انجماد سریع یک ساعت می باشد. در صورت عدم تنظیم‌زمان؛ فریزر پس از یک ساعت از حالت انجماد سریع خارج میشود.

برگرفته شده از mahan-service.com
تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه