امروز چهارشنبه 13 اسفند 1399
mahanservice.cloob24.com
0
کد خطا E0 - علت ارور از خرابی برد پنل و یا کندانسور می باشد.
کد خطا E1 - این خطا از پارامتر در برد دستگاه می باشد - خرابی مدار برد الکترونیک - فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید
کد خطا E2 - این مشکل خطا از ارتباط ما بین یونیت داخلی و خارجی می باشد - فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید
کد خطا E3 - اشکال این خطا هیچگونه سیگنالی از پنل دریافت نمی گردد عدم ارتباط برد اصلی با پنل - فن موتور بررسی شود - ممکن است خرابی از مدار برد باشد - فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
کد خطا E4 - این خطا مربوط می شود به سنسور روم - خرابی سنسور روم مقدار اهم سنسور بررسی شود - فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
کد خطا E5 - علت خطا مربوط به سنسور اوپراتور می باشد - سیم های ارتباطی چک شود - بررسی سنسور اوپراتور و تعویض آن - ممکن است خرابی از برد باشد - فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
کد خطا E7 - پیغام خطا از برد پنل می باشد - فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
کد خطا EC - اشکال این خطا از گاز دستگاه می باشد - گاز دستگاه باید مورد بررسی قرار گیرد - فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
کد خطا F2 - مشکل این خطا از سنسور پایپ کندانسور می باشد - خرابی سنسور پایپ مقدار اهم سنسور پایپ کندانسور چک شود - فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه